Villa Mar Otel

Villa Mar Otel

Assos Sahil Yolu , Kayalaraltı Mevkii - Ayvacık / Çanakkale Ayvacik, Çanakkale
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İş Alanları

Oteller

Otelimiz Kaz Dağı (Ida Dağı) Eteklerinde, Zeytinlikler İçerisinde, Denizin Ve Muhteşem Bir Doğanın Buluştuğu Sakin Ve Huzurlu Bir Bölgededir. Villa Mar Otel 2008 Yazından Beri Kuzey Ege’ De, Assos Sahilinde Cam Gibi Berrak Bir Sahildedir.

Villa Mar Otel Hakkında

Otelimiz Kaz Dağı (Ida Dağı) eteklerinde, zeytinlikler içerisinde, denizin ve muhteşem bir doğanın buluştuğu sakin ve huzurlu bir bölgededir. Villa Mar Otel 2008 yazından beri Kuzey Ege’ de, Assos sahilinde cam gibi berrak bir sahildedir. Otelimizin önünde geniş bir kumsal ve cam gibi mavi bayrak ödüllü bir sahil vardır. Oksijeni bol ve nem oranı düşük olan Kuzey Ege, özellikle solunum rahatsızlığı olanlar için çok önemli bir bölgedir. Balıkçılık ve dalış turları Kuzey Ege’ de her geçen gün daha da öne çıkmaktadır. Biz sizleri dostlarımızdan hiç ayırmadık, sizlerde tekrar tekrar gelerek bizi mutlu ettiniz.

Plaj ve Günü birlik plaj müşterileri:

Sabah kahvaltımız ve akşam yemeğimiz 2023 yılında açık büfe olmayacaktır, bunun yerine açık büfe zenginliği serpme olarak garsonlarımız tarafında servis edilecektir. İlgi ve anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bu site sitetasarimi.com tarafından hazırlanmıştır.